Volná místa

Domov Barbora Kutná Hora, poskytovatel sociálních služeb

nabízí  2 volné pracovní místa na pozici

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
pro oddělení - Domov pro seniory

Kvalifikační předpoklady:
• minimální vzdělání SO (střední s výučním listem)
• praxe v oboru výhodou, není však podmínkou

Další požadavky:
• zájem o dlouhodobou spolupráci
• empatie, pracovní nadšení, flexibilita
• trestní bezúhonnost
• schopnost týmové spolupráce
• komunikativní schopnosti
• očkování proti žloutence typu B, zdravotní průkaz

Nabízíme:

 zázemí stabilní společnosti, zaměstnanecké benefity
 dle dosaženého vzdělání 5. nebo 6. platová třída dle přílohy č. 3, NV č. 341/2017 Sb., o plat. poměrech zaměstnanců
 smysluplnou práci v dobrém týmu a příjemném prostředí
 5 týdnů dovolené
 závodní stravování
 nepřetržitý pracovní provoz (12 - hodinové směny)
 možnost dalšího vzdělávání přímo v zařízení

Nástup – od prosince 2019, nebo dle dohody

dále nabízí volné 2 pracovní místa na pozici

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - ranní směna nebo denní směna (částečný úvazek možný)  nebo

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - nepřetržitý provoz - směny (37,5 h/týden),

PRAKTICKÁ SESTRA - ranní nebo denní směna (40 h/týden)ástečný úvazek možný)

 minimální vzdělání - úplné střední odborné v oboru zdravotnictví s maturitou
 praxe v oboru výhodou

 zájem o dlouhodobou spolupráci
 komunikativní schopnosti
 empatie, pracovní nadšení, flexibilita
 schopnost týmové spolupráce
 očkování proti žloutence typu B
 trestní bezúhonnost

Nabízíme:

 zázemí stabilní společnosti, zaměstnanecké benefity (půjčky, finanč. příspěvek k penzijnímu připojištění… aj.)
 všeobecná zdravotní sestra - 10. platová třída dle přílohy č. 3, NV č. 341/2017 Sb., o plat. poměrech zaměstnanců

praktická sestra - 9. platová třída dle přílohy č. 3, NV č. 341/2017 Sb., o plat. poměrech zaměstnanců

 6 týdnů dovolené
nepřetržitý pracovní provoz, nebo ranní směny

Nástupihned, nebo dle dohody

Možnost nástupu na DPP

dále nabízí volné 1 pracovní místo na pozici

POMOCNICE  V KUCHYNI

Náplň práce:
Pomocné a úklidové práce ve stravovacím provozu, pomocné práce při přípravě jídel – škrabání brambor, čištění zeleniny apod. Mytí veškerého kuchyňského nádobí, čištění pracovních předmětů, ploch a podlahových krytin.

Pracovní doba: 40 hod týdně, jednosměnný pracovní režim
ranní směny - 8 hod (pracovní doba od 6 – 14,30 h)

Požadavky:

Pečlivost, pořádkumilovnost, samostatnost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav, bezúhonnost

Nabízíme:

Platové zařazení: 2. platová třída dle přílohy č.1 Nařízení vlády č. 564/2006 Sb. – od 1/2019 – 17 000,-/měs. + osobní příplatek

zázemí stabilní společnosti, zaměstnanecké benefity (půjčky, finanč. příspěvek k penzijnímu připojištění… aj.)

Pracovní smlouva na dobu neurčitou
5 týdnů dovolené
Příjemné pracovní prostředí

Nástup: 2. pol ledna 2019

Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:

person@domov-barbora.cz , Kohárová tel. 327 533 127

Uvedené osobní údaje budou využity výhradně za účelem kontaktování s nabídkou volné pozice, případě po dobu realizace nabídkového řízení.

Aktualizace: 19. 11. 2019

Kontakt

Pirknerovo náměstí 228
284 01 Kutná Hora