O hezkých pár desítek let nazpátek, do dětství nás přenesla Retrovýstava, která se konala v Domově Barbora. Byla opravdu pestrá a nenechala nikoho chladným... Děkujeme všem, kteří zapůjčili své skvosty a podělili se tak s ostatními o kouzlo let minulých a vzpomínky...